خدمات نماشویی با طناب چگونه انجام میشود ؟

ارائه خدمات نماشویی با طناب (راپل) تکساب در تمام مناطق استان تهران

نماشویی با طناب چگونه صورت میگیرد می شود؟

امروزه نمای ساختمانها به علت آلودگی هوا در معرض بیشترین آسیب ها می باشد. یکی از این آفت ها آلودگی سطحی نمای ساختمان می باشد. آلودگی هایی که بر روی سطوح ساختمان ها می نشینند می توانند رفته رفته از نمای ساختمان ها بکاهند به همین انگیزه است که بسیاری از مالکین ساختمان ها و مدیر ساختمان ها به اندیشه نماشویی ساختمان خویش هستند.

اولین دلیلی که بسیاری از ما اقدام به شست و شوی نمای ساختمان خود نمیکنیم این است که برای نماشویی لازم است که کل نمای ساختمان به وسیله ی داربست پوشیده شود لغایت کارآزمودگان شستن نما بتوانند نمای ساختمان باره شست و شو پیمان دهند اما این تفکر مدتهاست که باستانی شده است زیرا امروزه کمپانی های شست و شوی نما با به کارگیری فناوری های وارد شده به این کسب و کار توانسته اند با به کارگیری طناب به جای داربست اقدام به نماشویی نمایند.

اما سوالی که ممکن است برای کاربرد کنندگان از این نوع خدمات پیش آید این است که نماشویی با طناب(راپل) چگونه است؟

برای اینکه اغلب با این روند نماشویی با طناب آشنا شوید در پیوستگی با سپهر سپید به اتفاق باشید. کارآزمودگان نماشویی با استفاده از ابزارآلات ویژه به خود اقدام به مقاوم نگهداشتن ریسمان ویژه نماشویی که از مقاومت بالایی برخوردار است در قسمت بام ساختمان میکنند. سپس با به کارگیری ریسمان و قلاب های ویژه اقدام به ذیل آمدن از نمای ساختمان میکنند مقارن با ذیل آمدن از نما اقدام به شستن ظاهر و شیشه ها با به کارگیری دستگاه پر خفقان آب می نمایند. بعد از شستن نما و شیشه ها به جهت اینکه شیشه ها در پرتو هستی قطره های آب دچار لکه نشوند متخصصین نماشویی با ریسمان حتما شیشه ها را به دقت خشک کرده و تمام قطرات موجود بر روی آنرا به وسیله آلت مخصوص جذب میکنند تا این دشوار پیش نیاید.

همچنین چنانچه ساختمان از سطح آلودگی بیش از حدی برخوردار باشد در نماشویی با طناب علاوه بر آب از مواد کیمیایی ویژه که به ظاهر آسیبی نمی رسانند نیز استفاده می شود لغایت در نهایت ساختمانی با نظافت و درخشندگی تحویل شما احیا شود .

شیشه شویی نما
roof repair couk
کفسابی و نماشویی تکساب در تهران

[wp-review id=”1160″]

18 لایک
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.taksab.ir/wp-content/uploads/2019/01/1.jpg);background-size: initial;background-position: center top;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 400px;}