خدمات نماشویی با داربست چگونه انجام میشود ؟

ارائه خدمات کفسابی و نماشویی تکساب در تمام مناطق استان تهران

نماشویی با داربست

معمولا در ساختمان های با بلندی بسیار نماشویی با داربست اتمام می شود. اثناء سپریدن نماشویی داربست بدست افراد فنی و چیره دست بر روی نمای ساختمان نصب می شود . زمانی که پیشه نصب داربست به آخر رسید تیم با تجربه نماشویی فعالیت خود را آغاز خواهند کرد. نماشویی با داربست پیرامون امنی را برای افرای که شست و شو را اتمام می دهند برپایی خواهد کرد، هم چنین این امر مایه می شود الی کسان نماشور با داشتن تسلط کافی و بدون باقی قراردادن یا لک و کثیفی با آسودگی خاطر شغل خود را اتمام خواهند داد.

نماشویی با داربست چگونه اتمام می شود؟

نماشویی باید توسط افراد با تجربه ، کارآزموده و حرفه ای انجام شود. افرادی که نماشویی را انجام می دهند باید بدانند ساختمان مورد عقیده با چه طریق و ابزاری به شستشوی دربایستن دارد. نماشویی با طریق های مختلفی اتمام می شود ، نماشویی با ریسمان ، نماشویی بدون داربست ، نماشویی با داربست.

نماشویی با طناب:

یگانه از طریق های پرکاربرد در شستشوی ظاهر می باشد. روش کار به این چهره می باشد که فرد یا افرادی با استفاده از طنابی که به بالای ساختمان بسته می شود نماشویی را انجام می دهند. ریسمان مورد استفاده در نماشویی راپل (واژه ای فرانسوی و به معنای بازیابی می باشد ولی در زبان انگلیسی به معنی زیر آمدن از ریسمان برگردان شده است) نامیده می شود. راپل با ریسمان های معمولی کاملا فرق می کند ، با دوام و مقاوم می باشد.

نماشویی با داربست :

یکتا سایر از روش های شستشوی ظاهر ، نماشویی با داربست می باشد. امروزه نماشویی با داربست یک شیوه منسوخ شده به حساب می آید که قبل از نماشویی با ریسمان انجام میشد. در این روش قبل از شست و شوی ظاهر داربست ها روبرو ساختمان نصب می شوند و افراد با به کارگیری این داربست ها شست و شوی نمای ساختمان را اتمام می دادند. نماشویی با داربست خرج بر می باشد، هم چنین زمان بیشتری را بیچارگی دارد در نتیجه مقرون به صرفه نمی باشد . البته در مواردی که امکان نماشویی بدون داربست هستی ندارد از روش نماشویی با داربست کاربرد می کنند.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان : امروزه برای اکثر نمای ساختمان ها از سنگ های مختلف بهره‌گیری شده است که شدنی است با گذشت موعد در برابر باد و باران گزند دیده یا سرنگونی کرده باشند. برای بازداری از گزند های وارده احد از خدماتی که نماشوها ارائه می دهند پیچ و رولپلاک نمای ساختمان می باشد که هزینه ی ان متمایز از شست و شوی نمای ساختمان محاسبه می شود.

متد های نماشویی

شست و شوی نمای ساختمان به عوامل متفاوتی از آنگونه : آب و هوا ، گونه سازه ی کاربرد شده در ساختمان ، جنس و گونه ظاهر و… ارتباط دارد. برای شست و شوی نما از مواد کیمیایی حدالامکان استفاده نکنید ، شدنی است نتیجه ی شغل خوشنودی دسته باشد ولی به دو دلیل توصیه نمی شود :

دلیل اول : مواد شیمیای به علت اسیدی بودن مایه از بین رفتن لایه های حفاظتی نما و به مرور زمان ویرانی آن می شود و خیلی زود نمای خانه ی شما آسب دیده می شود.

دلیل دوم : مواد شیمیای به اندازه کافی توان پاک کنندگی آلاینده های ناشی از آلودگی هوا را ندارند.

چه مواردی برای شستشوی نما مناسب می باشد ؟

برای شست و شوی نماهای آجری ، سنگی ، شیشه ای و کامپوزیتی از ماده ای به نام سیلیس به اتفاق با آب بهره‌گیری می کنند. ماده سیلیس به هیچ عنوان اسیدی نمی باشد ، در همان سان نیرو منزه کنندگی بالایی دارد. ولی در بعضی موارد برای از میان بردن آلاینده های تغییر ناپذیر ساختمان می طاقت از مواد اسیدی کنترل شده بهره‌گیری کرد اما بی درنگ باشد برای جبران این مواد باید از محافظ ظاهر استفاده کنیم.

توصیه میکنیم پیچ و رولپلاک ظاهر و نماشویی را بی درنگ بعد از نماکاری ساختمان برای افزایش طول عمر ، ثبات و ایمنی ساختمان اتمام دهید.

تکساب با ارائه گونه ها خدمات نماشویی و کف سابی و سنگ سابی با بهترین کیفیت شادابی را به ساختمان شما باز می گرداند. برای آگاهی از خرج نماشویی با داربست ، نماشویی با طناب (راپل) ، کفسابی ، ساب زدن سنگ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شیشه شویی نما
roof repair couk
کفسابی و نماشویی تکساب در تهران

[wp-review id=”1151″]

12 لایک
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.taksab.ir/wp-content/uploads/2019/01/1.jpg);background-size: initial;background-position: center top;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 400px;}