نماشویی آجر ( شستشوی نمای آجری )

اجرای نماشویی نمای ساختمان های آجری (نماشویی)

سلام دوستان خسته نباشید محمدحسین غلامی هستم طراح و توسعه دهنده سایت تکساب و قراره شما رو با نحوه شستشوی نمای ساختمان های آجری (نماشویی نمای آجری) آشنا کنم.

 

نماشویی نمای اجری - نماشویی آجر

انواع نمای ساختمان :

  1. نمای شیشه ای
  2. نمای سنگی
  3. نمای آجری
  4. نمای کامپوزیتی
  5. نمای چوبی

شستشوی نمای آجری (نماشویی نمای آجری)

به طور کلی آجر نصبت به کاری که قرار است انجام شود ، در انواع مختلفی تولید میشود از آجر نسوز گرفته تا آجر های رسی و مهندسی و در نهایت آجر نما.

و در این مطلب قراره شما عزیزان را به چگونگی شستشوی نمای آجری آشنا کنم ..

اصلی ترین ابزار های نماشویی

دستگاه واترجت : در شستشوی نمای ساختمان های آجذب فقط از دستگاه واترجت استفاده میشود .این دستگاه داری بپمپاژ بسیار قوی آب که مخصوص شستشوی نما های شهری و صنعتی است ، شامل یک ورودی ، پمپ قوی و یک خورجی است.

از آب شهری به عنوان آب ورودی دستگاه واترجت استفاده میشود ، اب ورودی دستگاه واترجت که با فشاری که پمپ دستگاه به ان وارد میکند فشاری مابین 350 تا 400 برابر ایجاد میکند.

مراحل اجرای نماشویی

اجرای شستشوی نمای ساختمان ( نماشویی نمای ساختمان) برای انواع نمای داری نکات مختلفی است ، به طور مثال برای شستشوی نمای های ساختمان های کامپوزیت و شیشه ای به دو مرحله خلاصه میشود ، که مرحله اول آن شستشو با دستگاه واترجت و در مرحله دوم به صورت دستی با ابر و طی خشک کن انجام میگیرد .

اما خدمات نماشویی نمای ساختمان های آجری شستشو در یک مرحلع انجام میگیرد ، که دلیل تک مرحله ای بودن آن این است که سطح آجر نما غیر صیقلی بود و قطرات آب باقی مانده بر روی نما باعث لک شدن آجر نمیشود . در نماشویی کامپوزیت و شیشه ای که سطح صیقلی دارند باعث لک شدن سطح میشود به همین دلیل انجام خدمات نماشویی صطوح صیقلی باید در دو مرحلع انجام شود.برای شستشوی نما های آجری برای سطح نما را به صورت عمودی تقسیم کرد.

شستشوی نمای آجری بسته به الودگی که بر سطح آن موجود هست ، میزان تمرکز در هر بخش کاملا متفاوت است ، به طور کلی هر سطح از نما رو باید حداقل سه بار شستشو داد تا نما تمیز تمیز شود.

در صورتی که پس اجرای شغل تقدیر هایی از ظاهر هنوز کدر باقی باقیمانده باشد در مرحله ی اول باید آنرا به صورت متمرکز، تحت اختناق مستقیم آب واترجت قرار داد. اگر این طریق هم تاثیر گذار نباشد، نمای ساختمان شما نیاز به نماشویی با شیوه سندبلاست تر دارد .

نتیجه کلی نماشویی

کیفیت پایانی در پروژه نماشویی ساختمانتان ، به شرط آن که پیمانکار در اجرای وظایف خویش تمام نکات را رعایت کرده باشد و به کارگیری سندبلاست هم به راستی صورت گرفته باشد، در حدی است که بایستی به سطح کیفیت اولیه ی آجر نمای ساختمان خویش واصله باشید.

ما متعهدیم که برای شستشوی نمای ساختمان با بهره گیری از تجربه ی 7 ساله ی خویش ،بالاترین کیفیت در کوتاهی ترین زمان ممکن و قیمت های مناسب در کنار شما باشیم.

تیم متخصص نماشویی ساختمان تکساب آمادگی کامل برای شستشوی نمای شیشه را دارا می باشد و چندین پروژه کوچک و بزرگ را در این زمینه با موفقیت کامل به پایان رسانده است.

[wp-review id=”1272″]

23 لایک
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.taksab.ir/wp-content/uploads/2019/01/1.jpg);background-size: initial;background-position: center top;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 400px;}