نماشویی نمای شیشه ای ( نماشویی با طناب )

اجرای نماشویی نمای ساختمان های شیشه ای (نماشویی)

سلام دوستان خسته نباشید محمدحسین غلامی هستم طراح و توسعه دهنده سایت تکساب و قراره شما رو با نحوه شستشوی نمای ساختمان شیشه ای (نماشویی نمای شیشه ای) آشنا کنم.

نماشویی نمای شیشه ای

انواع نمای ساختمان :

  1. نمای شیشه ای
  2. نمای سنگی
  3. نمای آجری
  4. نمای کامپوزیتی
  5. نمای چوبی

 

از بین انواع نماهای ساختمان ها نماشویی نمای ساختمان های شیشه ای یا (فریم لس) نصبت به نماشویی نما سنگی ، آجری ، کامپوزیتی و چوبی حساس است ، و لازمه که در این زمینه (شستشوی نمای شیشه ای) به شما عزیزان بگم.

 

برای شستشوی نمای شیشه ای به طور کلی از داربست و طناب استفاده میشود ، و از دستگاه های سند پلاست و یا واترجت هم استفاده نمیشود ، چون روش شستشوی متفاوتی رو دارد .

نماشویی نمای شیشه ای ساختمان

در شستشوی نمای ساختمان های شیشه ای (نماشویی نمای شیشه ای) از فرچه و تی های دسته کوتاه استفاده میشود و با استفاده از مواد های نانو برای ایجاد یک لایه غیر قابل نفوز در پایان کار استفاده میشود

 

همانطور که گفته شد نماشویی نمای شیشه ای خیلی حساس هستند ، به همین منظور برای بهترشدن در انجام کار و همچنین تسلط کامل نماشور از داربست استفاده کنید ، نماشویی نمای شیشه ای با داربست یک حسن خیلی خوب داره که نماشور خیلی راحت جهت خودش رو عوض میکنه و کمترین اشتباه رخ میدهد و کار به بهترین شکل ممکن به پایان میرسد.

وقتی نمای ساختمان ها از نوع شیشه ای است از مواد نانو استفاده میشود و روی نمای ساختمانها به مدت طولانی هیچ گونه سیاهی و گرد قباری دیده نمیشود.

نماشویی نمای شیشه ای (شستشوی نمای ساختمان)-تکساب

تیم متخصص نماشویی ساختمان تکساب آمادگی کامل برای شستشوی نمای شیشه را دارا می باشد و چندین پروژه کوچک و بزرگ را در این زمینه با موفقیت کامل به پایان رسانده است.

[wp-review id=”1252″]

26 لایک
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.taksab.ir/wp-content/uploads/2019/01/1.jpg);background-size: initial;background-position: center top;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 400px;}