نماشویی نمای چوبی (شستشوی نمای چوبی)

اجرای نماشویی نمای چوبی (نماشویی چوب)

سلام دوستان خسته نباشید محمدحسین غلامی هستم طراح و توسعه دهنده سایت تکساب و قراره شما رو با نحوه شستشوی نمای ساختمان های چوبی (نماشویی نمای چوبی) آشنا کنم.

 

نمای ساختمان چوبی

انواع نمای ساختمان :

  1. نمای شیشه ای
  2. نمای سنگی
  3. نمای آجری
  4. نمای کامپوزیتی
  5. نمای چوبی

مقدمه ای بر نمای ساختمان های چوبی

امروزه میل به طراحی و استفاده از المان های امروزین در زندگی افزایش مکشوف که بارز ترین آنها استفاده از چوب نمای ساختمان ها و ترمووود (ترموود) در طراحی و دکوراسیون داخلی می باشد. که از طراحی های کلاسیک و سنتی فاصله گرفته است.یکی از ملزومات طراحی مدرن به کارگیری متریال های مدرن است. شرکت پارسیاوود متریال های مرغوب و درجه یک را در پروژه ای خویش به کار میگیرد.

استفاده از چوب در دکوراسیون درونی و بیگانه ساختمان در سال های بازپسین مورد توجه پیمان گرفته است. بکار گیری چوب جلوه و زیبایی خاصی به طراحی درونی ونمای بیرونی ساختمان ها میدهد. که به انگیزه ماندگاری بالا و انعطاف پذیر بودن در طراحی و اجرا باره پروا معماران و طراحان قرارگرفته است.

 

شستشوی نمای ساختمانهای چوبی (نماشویی چوب)

باید بدانیم شستشوی نمای ساختمان های چوبی (نماشویی چوب) حساسیت بالایی وجود دارد ، زیرا چوب باید در زمان کوتاهی شستشو و خشک شود به همین دلیل به این نکته باید توجه کنیم که ، نماشویی چوب باید در یک روز آفتابی صورت گیرد تا چوب خیلی سریع خشک شود ، با این وجود تیم کاری نماشویی تکساب برای بهبود کارایی و همچنین حفظ کیفیت چوب در مقابل گرما ، و سرما  ، گردو قبار از مواد نگهدارنده استفاده میکند .از جمله رزین و روغن جلا ی ویژه که باعث بهتر و قشنگ تر ماندن نمای شما می شود که در این صورت نمای سازه شما تحت تاثیر شرایط جوی و محیطی آسیبی نخواهد دید.

[wp-review id=”1340″]

31 لایک
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.taksab.ir/wp-content/uploads/2019/01/نمای-ساختمان-چوبی.jpg);background-size: initial;background-position: center top;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 400px;}