انواع خدمات نماشویی ، نماشویی به چند روش انجام میشود؟

ارائه خدمات کفسابی و نماشویی تکساب در تمام مناطق استان تهران

انواع خدمات نماشویی ، نماشویی به چند روش انجام میشود؟

5918_325

نماشویی از اهمیت بسیار فوقانی برخوردار است. شیوه های مختلفی برای نماشویی به کارگرفته می شود. شستشوی نمای ساختمان باید به دقت سپریدن شود و بهترین روش برای هرکدام از نماها به کار گرفته شود لغایت بازخورد بهتری داشته باشد. نماشویی باید به بهترین نحو اتمام شود لغایت هزینه انجام شده به بهترین نحو باشد.
عواملی چون بارندگی، باد، آلودگی هوا و… بر نمای ساختمان جلوه ای منفی می گذارد که مایه می شود نماشویی ساختمان ها از ارزش و اهمیت زیادی برخوردار باشد. طریق های مختلفی برای نماشویی هستی دارد که در پیوسته به روشنگری بعضی از این طریق ها می پردازیم.

شستشوی دستی نما: نماشویی ساختمان با شیوه راپل

این نماشویی دستی، با ریسمان و بدون داربست بندی است. در این شیوه محلول سرکه صنعتی و آب، الکل، مواد اسیدی و قلیایی متناسب با سطوح گوناگون با دستمال پنبه ای نانو و T ویژه برای نماشویی سطوح سیقلی و درخشان همچون نماهای فریم لس (شیشه ای)، کامپوزیت، اچ بی ال، کرتین وال و… بهره‌گیری می گردد.
شستشوی ظاهر با دستگاه واتر جت

واتر جت دستگاهی است که برای شستشوی نما کاربرد می شود. واتر جت در واژه به معنای آب پاش خپگی نیرومند است و یکتا از مرسوم ترین شیوه های شستشوی نماهای ساختمانی محسوب می گردد. از دسته نماهایی که از این روش سهم می گیرند می نا به سنگ، آجر، کامپوزیت، نمای شیشه ای، سطوح سیلیسی، برج های مرتفع، سطوح سیمانی، دیوار، کف و… اشاره کرد. در این روش، آب شهری را با خفقان 200 الی 300 بار خارج می کنند که موجب پاکسازی جرم و آلودگی می شود.

شستشو با آب گرم

بعضی از فضا ها به دلیل قدمت، شرایط و یا دوده، چربی و آلاینده هایی که دارند با روش های دیگر قابل شستشو نیستند. در تکنیک شستشو با آب گرم از واتر جت آب گرم کاربرد میشود که آب و بخار آب را با اختناق 250 بار و دمای 150 سانتی گراد بیرون می کند و برای شستشوی فضاهایی مشابه پالایشگاه های نفتی، فضاهای چرب، سقف سالن ها، فضاهای قدیمی و زیرسازی سطوح پیش از اعمال رنگ قابل کاربرد است.

کفسابی ونماشویی نماجت

واتر دستک بلاست

واتر سند بلاست در برگیرنده آب(واتر)، ماسه یا سیلیس(سند) و پاشش بدست نازل(بلاست) است.

این تکنیک دربرگیرنده دستگاه 400 بار، نازل پاشش، برق 3 فاز، آب و سیلیس(ماسه) بوده که با ترکیب سیلیس و آب توسط تنگنا بالا بر روی سطوح پاشش می شود. در این طریق برونرفت آب با فشار بسیار سبب ترکیب سیلیس با آن می شود و این فرمایش باعث پاکسازی رسوبات، چربی ها، یگانه و غبار و آلودگی بر روی سطوح می شود. از واتر سند بلاست برای سطوح سخت و ته نشین شده همانند بدنه ی کشتی، ته نشست زدایی، آهک و رنگ زدایی، رنگ برداری سطح خارجی، شستشوی نمای ساختمانی همچون نماهای رومی، سنگ، سیمانی، آجری و… کاربرد می گردد.

[wp-review id=”1141″]

10 لایک
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.taksab.ir/wp-content/uploads/2019/01/1.jpg);background-size: initial;background-position: center top;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 400px;}